Náš príbeh

Náš príbeh

Príbeh Redhornu je vlastne úplne jednoduchý. Sami sme gurmáni a potrpíme si na kvalitné jedlo. Náš steakhouse sme preto vybudovali práve pre ľudí, ktorí sú ako my – večne hladní a potrpia si na kvalitu. U nás sa dobre naje každý. Naše jedlá sú precízne pripravené, špičkovo naservírované a s chuťou konzumované. To sú tri zásady, na ktorých sme Redhorn postavili.

Našim poslaním však nie je iba vás nakŕmiť kvalitným jedlom. Chceme vám pripraviť gastronomický zážitok, ktorý poteší všetky vaše zmysly. Do Redhornu sa nechodí len jesť, ale príjemne stráviť čas. Pyšní sme najmä na naše T-Bone steaky, o ktorých hrdo tvrdíme, že v Nitre a okolí nemajú konkurenciu. Sú ideálne vyzreté, megaveľké, pripravené priamo na ohni a vždy dochutené niektorou z našich tajných receptúr, ktoré neprezradíme ani vlastným manželkám.

Ak sa nebudete vedieť rozhodnúť, na čo máte chuť, dajte si u nás v Redhorne, T-Bone steak, ktorý v sebe spája to najlepšie z hovädzieho mäsa – sviečkovicu a roštenku, oddelené iba masívnou kosťou, ktorá ešte zvýrazní famóznu chuť oboch polovíc!

Postaráme sa však aj o tie hladné duše, ktoré majú chuť na iné mäsko. Pripravíme vám exkluzívne domáce burgery zo 100 % pravého hovädzieho mäsa, aj originál taliansku pizzu, presne takú, aká má byť – prepečenú s čerstvou a štedrou oblohou.

Príďte a nebudete ľutovať. Bude o vás kráľovsky postarané. Máte naše slovo!